MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Helló mindenki! Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Helló mindenki! Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Helló mindenki! Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Helló mindenki! Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Helló mindenki! Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Helló mindenki! Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Helló mindenki! Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Helló mindenki! Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Helló mindenki! Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Habiba73
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Judit
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Judy
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
anna
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Fareo
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Ferrero
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Reuskaster
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
piramid
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Beatrix
Helló mindenki! I_vote_lcapHelló mindenki! I_voting_barHelló mindenki! I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Helló mindenki!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 10:32 am

Most találtam ezt az oldalt és azért regisztráltam, mert nagyon beleszerettem Egyiptomba és persze egy ott élő férfiba:). Lehet nemsokára kiköltözöm és remélem hasznos információkat tudok majd beszerezni ezzel kapcsolatban a segítségetekkel.

üdv.: Rea
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 1:00 pm

Reuskaster írta:
Most találtam ezt az oldalt és azért regisztráltam, mert nagyon beleszerettem Egyiptomba és persze egy ott élő férfiba:). Lehet nemsokára kiköltözöm és remélem hasznos információkat tudok majd beszerezni ezzel kapcsolatban a segítségetekkel.

üdv.: Rea

Szia Rea
Isten hozott a forumon, orulok, hogy csatlakoztal hozzank sunny
Remelem majd segitsegedre tudunk lenni

udv Kairobol
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 10:13 am

Hellóka!!!

Kérlek segítsetek nekem abban, hogy ha én dec. 22-én utazom Egyiptomba és 2011.01.01-én jövök haza, milyen ruhákat vigyek magammal, mert már teljesen bezavarodtam ugyanis rengeteg verziót hallottam és olvastam. Gondolom azt is figyelembe kell venni mi nekünk a hideg mondjuk meg nekik, mert ők nincsenek annyira hozzászokva. Azt sem tudom pontosan milyen idő szokott ott lenni olyankor, mert erről is ellentétesek az infóim.
Nagyon megköszönöm, ha írtok mert tényleg bajban vagyok ezzel.Smile
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 1:04 pm

Reuskaster írta:
Hellóka!!!

Kérlek segítsetek nekem abban, hogy ha én dec. 22-én utazom Egyiptomba és 2011.01.01-én jövök haza, milyen ruhákat vigyek magammal, mert már teljesen bezavarodtam ugyanis rengeteg verziót hallottam és olvastam. Gondolom azt is figyelembe kell venni mi nekünk a hideg mondjuk meg nekik, mert ők nincsenek annyira hozzászokva. Azt sem tudom pontosan milyen idő szokott ott lenni olyankor, mert erről is ellentétesek az infóim.
Nagyon megköszönöm, ha írtok mert tényleg bajban vagyok ezzel.Smile

Pontosan hova Egyiptomba, nem mindegy..
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 1:47 pm

Admin írta:
Reuskaster írta:
Hellóka!!!

Kérlek segítsetek nekem abban, hogy ha én dec. 22-én utazom Egyiptomba és 2011.01.01-én jövök haza, milyen ruhákat vigyek magammal, mert már teljesen bezavarodtam ugyanis rengeteg verziót hallottam és olvastam. Gondolom azt is figyelembe kell venni mi nekünk a hideg mondjuk meg nekik, mert ők nincsenek annyira hozzászokva. Azt sem tudom pontosan milyen idő szokott ott lenni olyankor, mert erről is ellentétesek az infóim.
Nagyon megköszönöm, ha írtok mert tényleg bajban vagyok ezzel.Smile

Pontosan hova Egyiptomba, nem mindegy..


ÓÓÓÓ..... igen ezt elfelejtettem leírni......hihi:)
Hurghada!!!!!
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 2:47 pm

Reuskaster írta:
Admin írta:
Reuskaster írta:
Hellóka!!!

Kérlek segítsetek nekem abban, hogy ha én dec. 22-én utazom Egyiptomba és 2011.01.01-én jövök haza, milyen ruhákat vigyek magammal, mert már teljesen bezavarodtam ugyanis rengeteg verziót hallottam és olvastam. Gondolom azt is figyelembe kell venni mi nekünk a hideg mondjuk meg nekik, mert ők nincsenek annyira hozzászokva. Azt sem tudom pontosan milyen idő szokott ott lenni olyankor, mert erről is ellentétesek az infóim.
Nagyon megköszönöm, ha írtok mert tényleg bajban vagyok ezzel.Smile

Pontosan hova Egyiptomba, nem mindegy..


ÓÓÓÓ..... igen ezt elfelejtettem leírni......hihi:)
Hurghada!!!!!

Februar elejen voltam, nagyon jo idot fogtunk ki annyira h napozni lehetet a viz egy kicsit hideg volt (de lehetet benne uszni, szoval kibirhato, csak bemenni nehez Smile) ) de volt melegitet medence is. Estere egy kicsit lehult az ido, egy vekony hosszu nadrag felso kellett. Ez iden februarba volt h most telen mi lessz ... neztunk elorejelzest de sokkal hidegebbet mutatot mint amit tapasztaltunk. remelem tudtam segiteni...

Jo nyaralast!!!
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
cris




Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2010. Apr. 11.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 7:02 pm

Hello!

Kb masfel hete Hurghadan is nagyon lehult a levego.Azert jo ha csukott cipo van az emberen reggel meg delutan.Kellemes tavaszi ido van napkozben, reggel es este viszont hideg, mint nalunk osz kozepen, vegen.
Dzseki jo ha vastagabb, vagy puffos, mert a vekonyka nem eleg.Napkozben is jo ha egy vekonyabb hjosszuujju van rajtad, de azert a rovid ujjut is par ora erejeig fel lehet venni.
Iden sokkal hidegebb van mint tavaly.
A heten olyan is volt a munkahelyemen, hogy a vendegek meg a futott medenceben sem furodtek 2 napig.

Lehet ha otthonrol jossz a minusz fokokbol neked kellemesebb lesz, mint en aki megszoktam itt a meleget, de meg ugyis hideg van.JO ha hozol meleg cuccokat.
Ja es azert jo ha van csukott cipo is nalad es zokni, szukseged lesz ra.

Remelem segiteni tudtam.

JO utat es erezd jol magad itt HUrghadan.
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 9:57 am

cris írta:
Hello!

Kb masfel hete Hurghadan is nagyon lehult a levego.Azert jo ha csukott cipo van az emberen reggel meg delutan.Kellemes tavaszi ido van napkozben, reggel es este viszont hideg, mint nalunk osz kozepen, vegen.
Dzseki jo ha vastagabb, vagy puffos, mert a vekonyka nem eleg.Napkozben is jo ha egy vekonyabb hjosszuujju van rajtad, de azert a rovid ujjut is par ora erejeig fel lehet venni.
Iden sokkal hidegebb van mint tavaly.
A heten olyan is volt a munkahelyemen, hogy a vendegek meg a futott medenceben sem furodtek 2 napig.

Lehet ha otthonrol jossz a minusz fokokbol neked kellemesebb lesz, mint en aki megszoktam itt a meleget, de meg ugyis hideg van.JO ha hozol meleg cuccokat.
Ja es azert jo ha van csukott cipo is nalad es zokni, szukseged lesz ra.

Remelem segiteni tudtam.

JO utat es erezd jol magad itt HUrghadan.



Szia!

Nagyon, nagyon, nagyon köszönöm, hogy írtál, sokat segítettél, de tényleg.
Még el sem kezdtem készülődni az utazásra ruhaügyileg, mert hallottam amúgy erről az "ítéletidőről" és még tanácstalanabb lettem, de most hogy írtál, már az agyamban kezdem összerakni a képet, hogy mit is akarok vinni. Tudod az a rossz, hogy nőből vagyok és ez az ilyen szituknál nem egyszerű. Nem szeretem ha le van korlátozva a ruhaállomány, főleg olyankor mikor nem egyértelmű az időjárás. Na és ami még nehezíti a dolgomat az az, hogy egy fiúhoz megyek és, hát ugye az sem mindegy, mert a legjobbat kell kihozni magamból minden téren, stb.,stb. Ő amúgy folyton csak azt mondja, hogy vigyek téli ruhát, na de az ő téli ruhája nekem a tavaszi úgy gondolom, így ő sem segített túl sokat. Amúgy az olvastam a neten, hogy amikor megyek kicsit jobb lesz a helyzet, vagyis melegszik az idő. Óóóó... még egy kérdés a ruhákkal kapcsolatban: Akkor csak hosszú nadrágot vigyek vagy a 3/4-es is bepakolandó??? Smile Szoknya gondolom kilőve, meg a nyári papucs, szandi!!??
Figyu..... nem szeretnélek fárasztani, de ha van kedved írhatnál pár sort nekem az ottani életről, mert nem nagyon látok ide belépni embereket, aztán most annyira megörültem neked, hogy ha nem haragszol akkor én kicsit letámadnálak a kérdéseimmel.
A történetem egyébként csak annyi, hogy imádom Egyiptomot, a kultúrát a tengert a búvárkodást a meleget a sivatagot a zenét az ételeket és az embereket. Olyan terveim voltak mindig is, hogy valami ilyen helyen szeretnék eltölteni pár évet az életemből, de lehet hogy az egészet. Nagyon érzem azt, hogy én rossz éghajlatra születtem, akkor érzem jól magam, ha iszonyú meleg van és ezt a célt muszáj elérnem. Soha nem terveztem, hogy majd fogok ott magamnak valakit és akkor ő általa majd könnyebb lesz, de most mégis így alakult, én sem értem, mert engem elég nehéz elcsábítani, és most mégis egy arabnak sikerült. A lényeg amit szeretnék tőled, hogy mesélj kicsit az ottani életről, neked mik a meglátásaid, tanácsaid, mondjuk akár az én szemszögemből nézve is. Kíváncsi vagyok arra is, hogy hogyan kerültél oda, mit dolgozol, megélhetés, stb.,stb.,
Remélem nem veszed tolakodásnak, nem muszáj válaszolnod, csak én ilyen kíváncsifáncsi vagyok. Smile
Mégegyszer köszönöm, hogy írtál. Legyen szép napod!!!
Rea.... Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Helló mindenki! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló mindenki!   Helló mindenki! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Helló mindenki!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KEZD ITT!!!-
Ugrás: