MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
help ................... Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
help ................... Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
help ................... Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
help ................... Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
help ................... Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
help ................... Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
help ................... Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
help ................... Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
help ................... Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Habiba73
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Judit
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Judy
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
anna
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Fareo
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Ferrero
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Reuskaster
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
piramid
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Beatrix
help ................... I_vote_lcaphelp ................... I_voting_barhelp ................... I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 help ...................

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
anna




Hozzászólások száma : 35
Age : 43
Location : Ismailia
Registration date : 2009. Mar. 04.

help ................... Empty
TémanyitásTárgy: help ...................   help ................... Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2009 9:19 pm

szia van valaki aki hasznalja az u torrentett ?? nekem nem megy a beallitas segitseg kene koszike flower
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

help ................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: help ...................   help ................... Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 9:37 pm

Mi a gond vele, lehet segithetek Question Exclamation Question
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
anna




Hozzászólások száma : 35
Age : 43
Location : Ismailia
Registration date : 2009. Mar. 04.

help ................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: help ...................   help ................... Icon_minitimeKedd Május 05, 2009 10:20 pm

hat azon kivul hogy leszedtem passz semmit nem took be kell allitani vagy hogy muxik mentem oldalakra de nem nyilt meg semmi a vicc regen nekem volt es az jo volt de ezze nem boldogulok
thx
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

help ................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: help ...................   help ................... Icon_minitimeSzer. Május 06, 2009 8:57 am

Nem reg toltottem le en is a szuleim gepjere en nem allitottam be semmit. mikor valamit ezzel akarok letolteni akkor dupla klikk az utorrent ikonra es egy kis ikon jelenik meg a jobb also sarokba. utana ramegyek arra amit le akarok tolteni jobb klikk es megjelenik egy athuzott karika es az a utorrent kicsi szimbolumahoz vezetem es elkezdodik a letoltes, remelem segitett valamit, ha nem jelentkez vagy ha gondolod messengeren is beszelhetunk. (kuld el privibe az azonositod) flower minden jot
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
anna




Hozzászólások száma : 35
Age : 43
Location : Ismailia
Registration date : 2009. Mar. 04.

help ................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: help ...................   help ................... Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2009 9:23 am

hat bocsi de nem igazan scratch nekem ez meg midnigf magas nekem be jon egy ablak aztan ures minden bocsi fogalmam nincs hogy kell privizni scratch en ide irom az enyem anna@tamerlovers.com koszi szepen flower flower
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





help ................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: help ...................   help ................... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
help ...................
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: FONTOS-
Ugrás: