MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Habiba73
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Judit
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Judy
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
anna
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Fareo
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Ferrero
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Reuskaster
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
piramid
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Beatrix
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_lcapMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_voting_barMennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 6:52 pm

Szia Judit,

Valamelyik hozzaszolasodban olvastam, h keszultok osszehazasodni, ezzel kapcsolatban lenne kerdesem. Mi is ezt tervezzuk mihelyst alkalmunk lesz ra. Azt szeretnem megtudni milyen papirok kellenek hozza, es honnan lehet ezeket beszerezni.
Mas tema: Eleg hihetetlen de -most beszeltem a baratommal-, mig Kairoban all a bal, O Luxorban epp egy eskuvon van.
Ha van kedved, szivesen olvasok a Te kinti utjaidrol.

Udv.
Judy from the UK
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 10:55 pm

Szia Judy,

Igen, készülnénk házasodni, de igazság szerint mi is az elején vagyunk ennek, és én sem látom még tisztán, mi és hogy lesz a papírokkal kapcsolatban. Utánaolvastam már a különböző honlapokon is, és itt, a fórumtémák között is találtam információkat róla (Navigation - Portal - Jogi tanácsok - Egyiptomban megköttendő házassághoz szükséges papírok). Természetesen meg fogom írni, ha előrébb jutok benne Smile

Smile Jaja..eléggé érdekes ez a helyzet ott. Én is beszéltem azóta "az enyémekkel", és ők is mondták, nem egészen olyan rossz (már) a helyzet, mint ahogy mi itthon gondoljuk a tévéből vagy egyéb híradásokból értesülve. Persze, a tüntetéseken és azok közelében borzasztó állapotok uralkodnak. Ezért is mondják, menjek már most, nem lesz semmi bajom... csak hát a repülőgép éppen Cairóban száll le, és tudom, hogy nem kell bemennünk a városba, mégis félek azért . . .

Bárcsak már onnan tudnék írni!!! Smile Egyébként lehet, hogy tényleg megkísérlem, és pár nap múlva repülök...és szívesen írok majd róla Smile

J
sunny
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:22 pm

Szia Judit,

Remelem nalatok is mukodik rendesen a net es a telefonkapcsolat, mi minden nap tudunk beszelni vagy skypeon vagy telefonon. Kivanom Neked a legjobbakat az utazasoddal kapcsolatban, en nem mernek most kiutazni, meg akkor sem ha Luxorban nyugis a helyzet. De indulnak egyaltalan jaratok most Magyarorszagrol? Innen Angliabol azt hiszem 16-ig nem indulnak gepek Egyiptomba. Az en tervem kb aprilis-majus, addigra azert csak rendezodik minden.
A papirokkal kapcsolatban varom majd az infokat, ugyan en is utananeztem egy ket oldalon de jo lenne tudni pontosan honnan is kell beszerezni, pontosan mit, es mennyi idobe telik....stb. A tavaszi utamon nalunk is hazassag a terv.
Egyebkent mar en is ketszer voltam kint, eloszor tavaly aprilisban, masodjara pedig most januarban, a balhe elott 1 hettel jottem vissza. Epphogy szerencsem volt. Szeretem Luxort is de Hurghada ami elbuvolt teljesen, az a hihetetlenul kek tenger...ott szeretnek elni!!!
Na de mara epp eleget beszeltem...
Udv.
Judy from the UK
Szep estet!
Smile
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 11:38 pm

Szia Judy...

Igen, a telefonnal és a nettel már nekünk sincs gondunk.
De igazad van, utána néztem, és törölve vannak a járatok.........Sad Én már most kimentem volna, bármennyire is veszélyes. Sad(((((((( Hhh.
Hurghadában voltam én is először, tényleg szép hely!!!!!!!!

Nagyon el vagyok most keseredve, reménykedtem, hamarabb stabilabb lesz a helyzet...
Azért persze szép estét neked is!
J
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 10:19 am

Judy írta:
Szia Rea,

Ha mar igy alakult, hogy Juditunk ilyen bator es szerencses, gondoltam kihasznalom az alkalmat, hogy kicsit jobban megismerjelek. Na mar persze ha nem banod. Minden nap vegigolvasgatom mik a fejlemenyek itt. Szoval ha ugy gondolod, ezalatt a ket het alatt tartsuk mi a frontot!

Szep estet Neked, es mindenkinek aki eppen erre olvasgat.
Udv.
Judy

Szia Judy!!!

Örülök, hogy írtál nekem én is olvastam az írásaidat Smile Nagyon érdekes a te történeted is, de legalább zajlik az élet Smile
Ha jól emlékszem egyik írásodban kérdeztél a házasságról, mármint hogy mennyi idő után merült fel...... Nos nálunk ez úgy van, hogy ő azt szeretné, ha kiköltöznék hozzá és ha minden rendben lesz köztünk, szeretjük egymást és jól megvagyunk akkor kb. 2-3 év múlva szeretne feleségül venni és gyereket is, pontosan kettőt Smile Amúgy mi egyidősek vagyunk (26) pontosabban én fél évvel vagyok idősebb. Egyébként neki nagyon európaias gondolkodása van sok téren és a szüleinek is, ezt szeretem. Nem erőlteti a házasságot, mindig úgy fogalmaz, hogy majd lépésről-lépésre. Ezt csak azért mondom mert hallottam pár történetet, ahol szinte azonnal a házasság következet a megismerkedés után.
Én nagyon házasságellenes vagyok, de ha vele kapcsolatban gondolkodom valami komolyabban akkor ez másképpen nem megy, viszont nagyon sokat kell bizonyítania annak a férfinak aki engem feleségül akar venni.

Majd írok még....

Üdv.: Rea....
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 3:14 pm

Reuskaster írta:
Judy írta:
Szia Rea,

Ha mar igy alakult, hogy Juditunk ilyen bator es szerencses, gondoltam kihasznalom az alkalmat, hogy kicsit jobban megismerjelek. Na mar persze ha nem banod. Minden nap vegigolvasgatom mik a fejlemenyek itt. Szoval ha ugy gondolod, ezalatt a ket het alatt tartsuk mi a frontot!

Szep estet Neked, es mindenkinek aki eppen erre olvasgat.
Udv.
Judy

Szia Judy!!!

Örülök, hogy írtál nekem én is olvastam az írásaidat Smile Nagyon érdekes a te történeted is, de legalább zajlik az élet Smile
Ha jól emlékszem egyik írásodban kérdeztél a házasságról, mármint hogy mennyi idő után merült fel...... Nos nálunk ez úgy van, hogy ő azt szeretné, ha kiköltöznék hozzá és ha minden rendben lesz köztünk, szeretjük egymást és jól megvagyunk akkor kb. 2-3 év múlva szeretne feleségül venni és gyereket is, pontosan kettőt Smile Amúgy mi egyidősek vagyunk (26) pontosabban én fél évvel vagyok idősebb. Egyébként neki nagyon európaias gondolkodása van sok téren és a szüleinek is, ezt szeretem. Nem erőlteti a házasságot, mindig úgy fogalmaz, hogy majd lépésről-lépésre. Ezt csak azért mondom mert hallottam pár történetet, ahol szinte azonnal a házasság következet a megismerkedés után.
Én nagyon házasságellenes vagyok, de ha vele kapcsolatban gondolkodom valami komolyabban akkor ez másképpen nem megy, viszont nagyon sokat kell bizonyítania annak a férfinak aki engem feleségül akar venni.

Majd írok még....

Üdv.: Rea....


Szia Rea es Judy,

Nagyon orulok, h igy gondolkozol Rea, igazad van semmit sem szabad elkapkodni foleg ha egy idegen orszagba keszulsz ezt megtenni, mi 7 ev utan dontottuk el, na igaz ez lehet h mar kicsit tulzas Smile)) de igy legalabb volt alkalmam megismerni az ottani eletviszonyokat a csaladot es fokent ot. Szoritsunk a Juditnal, h minden jol alakuljon en mar izgatottan varom a beszamolojat.
Udv mindenkinek az uj Egyiptombol flower
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 9:56 pm

Sziasztok!

Koszi mindkettotoktol a valaszt. Egyenlore ott tartok a hazassag temaval kapcsolatban, hogy szeretnem is meg nem is, vagyis inkabb igen, de olyan meggondolatlansagnak is tunik. Na ez a mondat kb mindent elarult arrol hogy mi zajlik bennem ezzel kapcsolatban, eleg kuszara sikerult de mar csak azert sem torlom ki es fogalmazom ujra. Tavaly aprilisban ismerkedtunk meg, de aztan en megis szakitottam, nem akartam belemenni ujabb tavkapcsolatba de az elet csak ugy hozta, hogy megint egyutt vagyunk. Most mar tudom hogy OT akarom! Viszont elobb tenyleg jo lenne jobban megismerni. Bar a 7 ev az nekem vegtelen hosszu idonek tunik. Monka, gondolom a 7 ev nem tavkapcsolatot jelent. Meselnel nekem kicsit arrol Nalatok ez hogy kezdodott? Mikor es hogy dontottel a koltozes mellett? Mi hogy mukodott? Es Rea, Nalatok? Miota ismeritek egymast? Hogyan ismerted meg? Egy csomo dolgot szeretnek tudni, hatha a masok tapasztalata segitene valahogy eldontenem mi lenne a helyes.
Bocs ha sok butasagot beszelek, vagy tul sokat kerdezek, es persze a valasz nem kotelezo, de most total kaosz van a fejemben.
De azert Juditunknak nagyon szurkolok!!!
Ja es persze...PEACE FOR EGYPT!!!

Lehet megbanom majd, hogy ennyi hulyeseget irtam, de mielott ez megtortenne gyorsan katt. a "send"-re

Szep estet!
Judy
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 12:54 am

Sziasztok

Volt egyszer hol nem volt de igaznak, igaz volt Wink Lassan mar 10 eve, h megismerkedtunk a szulovarosomba ahol tanulmanyait vegezte, kb 4 ev utan o visszakoltozott Kairoba es akkor vette kezdetet az en ingazasom egy honap Kairo 3 otthol 2 honap kairo 3 otthol aztan befejeztem en is az egyetemet es elkezdtema mesterit de az ingazas folytatodott fel ev kairo 2 ho otthol ... vegul mar azt mondtuk h ez mar nem mehet igy tovabb es osszehazassodtunk Smile roviden ennyi

UI: amint lattatok ugykodtem egy kicsit, athelyeztem uj temaba Wink
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 2:46 pm

Szia Monka,

Igy mar azert ertem a dolgot, szoval a 7 evbol 4-et azert szo szeritn egyutt totottetek az elejen. Azt hiszem legtobbunk egyiptomi nyaralas alkalmaval ismerte meg a "kedvest" szoval nekunk marad az ingazas ameddig birjuk. Szeretnem jobban megismerni a valasztottamat, de ugy erzem keptelen vagyok arra, hogy evente csak 2-3-szor talalkozzunk . Szoval egyre erosebben azt erzem, hogy hozza fogok menni felesegul, meg akkor is ha ket elcseszett hazassagon vagyok mar tul. Persze mindenrol tudni fogtok! Igerem.

Szep hetveget mindenkinek.
Udv
Judy
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 8:45 pm

Judy írta:
Szia Monka,

Igy mar azert ertem a dolgot, szoval a 7 evbol 4-et azert szo szeritn egyutt totottetek az elejen. Azt hiszem legtobbunk egyiptomi nyaralas alkalmaval ismerte meg a "kedvest" szoval nekunk marad az ingazas ameddig birjuk. Szeretnem jobban megismerni a valasztottamat, de ugy erzem keptelen vagyok arra, hogy evente csak 2-3-szor talalkozzunk . Szoval egyre erosebben azt erzem, hogy hozza fogok menni felesegul, meg akkor is ha ket elcseszett hazassagon vagyok mar tul. Persze mindenrol tudni fogtok! Igerem.

Szep hetveget mindenkinek.
Udv
Judy

Ha a helyedbe lennek, par honapot Egyiptromba koltoznek, mondjuk 3 honapot felevet, meg hazassag elott h jobban kiismerhessem,(eljegyezhetnetek egymast) mert a talalkozaskor meg egy par hetig mindenki a legeslegjobb oldalat mutatja, igy meglatnad h viselkedik kulonbozo helyzetekben is, sot te is, h betudsz e illeszkedni, sokkal masabb mikor az ember csak nyaralni jon mint amikor itt el.

Udv
M.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 9:57 pm

Szia Monka,

Azt hiszem nagyon is igazad van, mindenesetre elgondolkozom rajta hogyan tudnam ezt kivitelezni. De mivel ez kettonk dontese kell hogy legyen ezert meg fogom tole kerdezni O mit szol hozza. Meglatjuk... Koszi mindenesetre, eleg sokat segitettel. Mar fejfajasig gondolkoztam rajta mi lenne a jo megoldas, hogy se ingazni ne kelljen sokat, se rogton fejest ugrani a hazassagba. Na most mar kivancsi vagyok mit fog hozza szolni a kedves. Viszont a kerdes az, hogy 3-6 honapos kint tartozkodashoz milyen vizumot hogyan es hol kell intezni? Mert amit errol tudok az csak a repteri turistavizum.

Szep estet.
Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:14 pm

Judy írta:
Szia Monka,

Azt hiszem nagyon is igazad van, mindenesetre elgondolkozom rajta hogyan tudnam ezt kivitelezni. De mivel ez kettonk dontese kell hogy legyen ezert meg fogom tole kerdezni O mit szol hozza. Meglatjuk... Koszi mindenesetre, eleg sokat segitettel. Mar fejfajasig gondolkoztam rajta mi lenne a jo megoldas, hogy se ingazni ne kelljen sokat, se rogton fejest ugrani a hazassagba. Na most mar kivancsi vagyok mit fog hozza szolni a kedves. Viszont a kerdes az, hogy 3-6 honapos kint tartozkodashoz milyen vizumot hogyan es hol kell intezni? Mert amit errol tudok az csak a repteri turistavizum.

Szep estet.
Udv.
Judy

Szoval a repteren 15 $ert kapsz 30 napra szolo turistavizumot es meg kb egy hetet h buntetes nelkul elhagyd az orszagot vagy meghosszabitsd ha lejar, ha meg maradnal kersz meg 3 honapot ha az is lejar ujra kerelmezel. Nagyon sokan jarnak igy el olyanok mint te pl vagy aki nem legalisan dolgozik vagy a ferje dolgozik legalisan es neki a ceg nem hajlando vizumot intezni...(en szemelyszerint 7 honapig hosszabitottam egyszer)
jo ejt
M.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:34 pm

Ok, koszi, akkor ez nem egy tul bonyolult dolog. x. J.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:52 pm

Judy írta:
Ok, koszi, akkor ez nem egy tul bonyolult dolog. x. J.


Neeem itt nem olyan nagy katasztrofa az sem ha lejar a vizumod, ismertem egy esetet egy no edesanya egy evig volt itt vizum nelkul es mikor hazautazott fizetett valami 150le buntetest, sok esetbe a cegek is inkabb kifizetik az alkalazotaknak a buntetest minthogy utanajarjanak a vizumnak Smile h most a valtozasokal mi lessz azt nem tudom de ez ugy is egy hosszu folyamat es tuti nem ezzel fogjak kezdeni Wink
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 1:39 am

Sziasztok:)

Olvasgatom, miket is írtatok ebben a témában:)
Szóval teljes mértékben igazat adok Monkának .. a több hétig, esetleg aki megteheti több hónapig tartó egymással élés az igazán megfelelő, a másik hétköznapi "arcának" megismerése:) Ezt vallom én is, túl egy házasság tapasztalatán. Persze, "meglepetések" érhetik az embert sok sok év együttélés után is, de azt (azokat) már egy kicsit mégis másként éli meg mindenki az addigra kialakult kötődés miatt. És mondom ezt most is - csak úgy szerényen megsúgva, mint eljegyzett nő Wink -, hogy amennyit csak lehet, töltsünk együtt kedvesünkkel a házasság előtt.
Persze sokszor az élet beleszól az elképzeléseink megvalósításába, de azért tudjuk irányítani a sorsunkat.

Szép éjszakát

Judit
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket   Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mennyi ismeretseg utan kossuk ossze eletunket
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: VEGYES-
Ugrás: