MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Sziasztok! Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Sziasztok! Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Sziasztok! Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Sziasztok! Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Habiba73
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Judit
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Judy
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
anna
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Fareo
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Ferrero
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Reuskaster
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
piramid
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Beatrix
Sziasztok! I_vote_lcapSziasztok! I_voting_barSziasztok! I_vote_rcap 
Március 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Sziasztok!

Go down 
+7
hnockh
adriennrus
Judit
Reuskaster
Judy
Monka
coucou
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
coucou




Hozzászólások száma : 2
Age : 42
Location : Hurghada, Red Sea
Registration date : 2011. Jan. 15.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 9:35 pm

Sziasztok!

Most csatlakoztam a fórumhoz, és csak szeretném tudatni, hogy én is Egyiptomban élek 2010. július óta. Pontosabban Hurghada-ban, a férjemmel. Most házasodtunk össze. Még nem dolgozom, de az is folyamatban van. Azért is íratkoztam fel, mert magyar barátokat keresek itt Hurghada-ban. Még nem nagyon igazodom el itt a dolgokon, majd nézelődöm, hátha itt találok barátokat, akikkel összejárhatnánk néha.

Üdv mindenkinek,

Klári
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 5:06 pm

coucou írta:
Sziasztok!

Most csatlakoztam a fórumhoz, és csak szeretném tudatni, hogy én is Egyiptomban élek 2010. július óta. Pontosabban Hurghada-ban, a férjemmel. Most házasodtunk össze. Még nem dolgozom, de az is folyamatban van. Azért is íratkoztam fel, mert magyar barátokat keresek itt Hurghada-ban. Még nem nagyon igazodom el itt a dolgokon, majd nézelődöm, hátha itt találok barátokat, akikkel összejárhatnánk néha.

Üdv mindenkinek,

Klári

Kedves Klari,

Sok boldogsagot kivanok nektek es udvozolek a forumon!!!
Remelem sikerul baratokra talalj.
Kellemes napot
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 11:49 pm

Sziasztok! Szia Klari!
Uj vagyok itt de Egyiptom temaban nagyon is erdekelt. Sajnos latom, h nem tul aktiv itt az elet, de remelem azert valaki eszreveszi majd h itt vagyok. Mar ketszer jartam Egyiptomban es minden vagyam kikoltozni. Szeretnek megismerkedni kint elo magyarokkal, rengeteg kerdesem lenne. A cel Hurghada, a motivacio szerelem.
Szep estet (napot) mindenkinek!
Udv:
Judy
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 12:05 am

Judy írta:
Sziasztok! Szia Klari!
Uj vagyok itt de Egyiptom temaban nagyon is erdekelt. Sajnos latom, h nem tul aktiv itt az elet, de remelem azert valaki eszreveszi majd h itt vagyok. Mar ketszer jartam Egyiptomban es minden vagyam kikoltozni. Szeretnek megismerkedni kint elo magyarokkal, rengeteg kerdesem lenne. A cel Hurghada, a motivacio szerelem.
Szep estet (napot) mindenkinek!
Udv:
Judy


Szia Judy

Udvozolek korunkben!!!

Hat igen ez a forum mar csak ilyen az emberek csak regisztralnak de a csevej sajnos nem akar beindulni. Kairoban van egy kis magyar kozosseg, egy magyar nok klub is mukodik havonta jovunk ossze a magyar kulturintezetbe, hurghadai kozossegrol nem sokat tudok, de bizonyal ott is vannak magyarok eleg nagy szamban. Ha barmilyen kerdesed van csak batran, orommel valaszolok.
jo ejt
M.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 6:32 pm

Hello Admin! :-)
Koszi a gyors valaszt. Meg egy par honapig muszaly Angliaban maradnom, azutan viszont remelhetoleg minden erdekelni fog ami Egyiptom. Jo lenne itt beszelgetni kint elo magyarokkal, nem gondoltal ra h nepszerusitsd az oldalt iwiw-en facebook-on vagy hasonlo helyeken? A keresobe hiaba irom be h egyiptom-magyarok, csak a Te oldaladat talaltam. Persze orulok neki. :-) Hat majd meg benezek, szep napot Neked!
Udv: Judy
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 8:48 am

Judy írta:
Sziasztok! Szia Klari!
Uj vagyok itt de Egyiptom temaban nagyon is erdekelt. Sajnos latom, h nem tul aktiv itt az elet, de remelem azert valaki eszreveszi majd h itt vagyok. Mar ketszer jartam Egyiptomban es minden vagyam kikoltozni. Szeretnek megismerkedni kint elo magyarokkal, rengeteg kerdesem lenne. A cel Hurghada, a motivacio szerelem.
Szep estet (napot) mindenkinek!
Udv:
Judy

Szia Judy!

Hasonló cipőben járunk, én is nagyon szeretnék kiköltözni a barátnőmmel valamikor a 2011-es évben. Az én motivációm is részben a szerelem, de csak 50%-ban (vigyázni kell az arab pasikkal) A maradék 50% Egyiptom iránti szerelem. Egyszerűen nem tudok betelni vele, nekem muszáj ott élnem. Ha gondolod megoszthatnánk egymással néha a tapasztalatainkat.

Üdv.: Rea
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 8:58 am

coucou írta:
Sziasztok!

Most csatlakoztam a fórumhoz, és csak szeretném tudatni, hogy én is Egyiptomban élek 2010. július óta. Pontosabban Hurghada-ban, a férjemmel. Most házasodtunk össze. Még nem dolgozom, de az is folyamatban van. Azért is íratkoztam fel, mert magyar barátokat keresek itt Hurghada-ban. Még nem nagyon igazodom el itt a dolgokon, majd nézelődöm, hátha itt találok barátokat, akikkel összejárhatnánk néha.

Üdv mindenkinek,

Klári

Szia Klári!

Nagyon örülök, hogy írtál ide. Iszonyatosan irigyellek, hogy ott élsz kint. Én is tervezem a kiköltözést és remélem ez meg is valósul ebben az évben. A barátnőmmel szeretnék menni, de van egy fiú is aki vár rám. Imádom Egyiptomot, egyszerűen szerelmes vagyok a helybe. Ha nem zavar néha írnék neked, mert te már végigjártál minden procedúrát ami a kint éléssel kapcsolatos és hátha tudsz nekem majd segíteni, ha úgy van. Kívánok nektek minden jót, boldogságot.

Üdv.: Rea
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 2:35 pm

Judy írta:
Hello Admin! :-)
Koszi a gyors valaszt. Meg egy par honapig muszaly Angliaban maradnom, azutan viszont remelhetoleg minden erdekelni fog ami Egyiptom. Jo lenne itt beszelgetni kint elo magyarokkal, nem gondoltal ra h nepszerusitsd az oldalt iwiw-en facebook-on vagy hasonlo helyeken? A keresobe hiaba irom be h egyiptom-magyarok, csak a Te oldaladat talaltam. Persze orulok neki. :-) Hat majd meg benezek, szep napot Neked!
Udv: Judy


Szia,
Nem rossz otlet, elgondolkozok rajta, ...minden otletet szivesen fogadok, hogy beinditsuk a forumot, mert nagyon passziv sajnos
Kellemes napot
Kairoban vagy nagyobb varosokban eloknek:
ha lehet meg ma is keruljetek a kozpontot
vigyazatok magatokra
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Üdv. mindenkinek!   Sziasztok! Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 4:02 pm

Sziasztok!

Véletlenül bukkantam Rátok, de így annál nagyobb örömmel regisztráltam magam és fogom használni ezt a fórumot.
Rólam röviden annyit, hogy szintén nagy Egyiptom rajongó vagyok; eddig kétszer jártam az országban, de szeretnék még többször kijutni, hovatovább ott élni, főleg, hogy esetemben is többről van szó, mint egyszerű ország és kultúraimádat...
Éppen tegnapra szóló repülőjeggyel végül is itthon ragadtam a jelenlegi helyzet bizonytalansága miatt és aggódva az ott élő ismerőseimért, percről percre figyelem az eseményeket.
Szorítunk értetek, vigyázzatok magatokra és remélem hamarosan "találkozunk"!!!
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 10:57 pm

Judit írta:
Sziasztok!

Véletlenül bukkantam Rátok, de így annál nagyobb örömmel regisztráltam magam és fogom használni ezt a fórumot.
Rólam röviden annyit, hogy szintén nagy Egyiptom rajongó vagyok; eddig kétszer jártam az országban, de szeretnék még többször kijutni, hovatovább ott élni, főleg, hogy esetemben is többről van szó, mint egyszerű ország és kultúraimádat...
Éppen tegnapra szóló repülőjeggyel végül is itthon ragadtam a jelenlegi helyzet bizonytalansága miatt és aggódva az ott élő ismerőseimért, percről percre figyelem az eseményeket.
Szorítunk értetek, vigyázzatok magatokra és remélem hamarosan "találkozunk"!!!

Szia Judit!

Üdv körünkben Smile Gondolom olvastad már írásaimat én is Egyiptom imádó vagyok és nagy figyelemmel követem az eseményeket. Én pont ma egy hónapja, hogy hazajöttem és szörnyű romokban látni azt a helyet, ahol nemrég boldog voltam. Én nagyon szurkolok nekik és várom, hogy vége legyen. Engem ez nem tántorít el a célomtól, sőőőt még jobban vonz, de hogy miért az nem tudom, IMÁDOM.

Üdv.: Rea
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 11:40 pm

Szia Rea:)

Igazából még nem minden hozzászólásodat olvastam, de ígérem, bepótolom!!! SmileSmile
Hol voltál egy hónapja? Én tavaly augusztusban voltam legutóbb, kicsit Kairóban és Mansourában, de alapvetően Alexandriában töltöttünk el egy hetet..azzal, aki tegnap is várt volna a reptéren . . .Very Happy
Hát most csak reménykedhetek abban, hogy mielőbb stabilizálódik a helyzet egy kicsit, és mehetek pár héten belül!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 9:46 am

Judit írta:
Szia Rea:)

Igazából még nem minden hozzászólásodat olvastam, de ígérem, bepótolom!!! SmileSmile
Hol voltál egy hónapja? Én tavaly augusztusban voltam legutóbb, kicsit Kairóban és Mansourában, de alapvetően Alexandriában töltöttünk el egy hetet..azzal, aki tegnap is várt volna a reptéren . . .Very Happy
Hát most csak reménykedhetek abban, hogy mielőbb stabilizálódik a helyzet egy kicsit, és mehetek pár héten belül!!!!!!!!!!

Szia Judit Smile

Nagyon örülök, hogy írsz, szeretek Egyiptomról beszélgetni. Én kint töltöttem a Karácsonyt és a Szilvesztert is. Voltam Cairoban, Dahabban és Hurghadán, szintén egy fiúval. Előtte egyébkén én is augusztusban voltam. Nagyon nagy élményekkel jöttem haza most és természetesen én is ki szeretnék költözni a barátnőmmel. Erre az évre terveztük, de a jelenlegi helyzetet nézve nem biztos, hogy összejön. Az viszont biztos, hogy engem nem tántorít el ez a "kis" zűrzavar és bízom benne, hogy nem sokat kell várni és normalizálódik a helyzet. Nagyon rossz lehet most neked, hiszen rákészültél, hogy mész.......... pfff, ááááá, nem irigyellek. ÁTÉRZEM, de frankón. Amúgy engem elsősorban a hely vonz, a napsütés, a kultúra és a búvárkodás. Most fogok búvártanfolyamra járni, már alig várom. Az angolomat is kéne kicsit fejleszteni mert ezzel nem viszem sokra. Jó, hogy nekem is van kint valaki, aki majd, ha úgy alakul tud segíteni. Egy rendes srác egyébként, de arab és azért vigyázni kell velük. Neked is arab a választottad?
Szeretném, ha tartanánk a kapcsolatot itt, mert nem túl aktív az oldal és hátha be tudjuk indítani. Habár most írt egy lány ide Egyiptomból, de ugye most ő sem tud netezni. Tőle még szeretnék kérdezni, mert 2010 nyarán ment ott férjhez és most próbál munkát találni, kíváncsi vagyok, hogyan sikerül neki.
Te honnan írsz amúgy? Van még egy lány aki Angliában lakik, magyar, ő is szeretne ott élni. Majd olvasd el az írogatásokat, ha még nem tetted volna.
Én Veresegyházán lakok.
Várom válaszod, szép napot!

Üdv.: Rea Smile
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 10:34 am

Rea flower

Ebben teljesen egyformák vagyunk, we love Egypt!!!!!!!!!!! Smile
Jó neked, hogy nemrég kint lehettél, és gondolom fantasztikusan érezted, éreztétek magatokat!!! Nekünk is december volt tervben, csak az én "fiúm" egyetemre jár, és hát december-január tanulással telt neki... Éppen jan. 29-én volt az utolsó vizsgája, ezért beszéltük meg, hogy jan. 31-én már tudok menni hozzájuk (most a szülei házába mentem volna - tehát a mi esetünk már nem egyszerű nyaralás téma), de hhhhhhhhhhh, tényleg nagyon rossz most az ottani helyzet miatt. És mindezt még tetézi, hogy internet sincs és a mobilt is korlátozva tudjuk csak használni ... áááááááá
Egyébként gyerekkorom óta vonz az arab kultúra, ezt erősítette meg a kint tartózkodásom, én is érzem, valamiért ott a helyem.
Na igen, búvárkodás:))) Három éve én is, csak még mint átlagos túrista határoztam el, hogy kipróbálom kint a búvárkodást, de pont az nem jött akkor össze ... Very Happy Csak snorkel-ezés volt, de attól is beájultam, annyira csodálatos a tengeri világ!!! drunken
Igen, igen, angol... én is tanulom eszeveszetten, bár mi így ismerkedtünk meg, mármint az angol volt az alap, de nekem is rengeteget kellene tanulni-gyakorolni még ahhoz, hogy azt mondjam, jól tudok angolul. (Bár az angol tanárom mindig dícsér:D)
A választottam arab, igen:)és tavaly augusztus óta minden nap több órát "vagyunk együtt" skype-on...egész múlt hét csütörtökig, amikor is elvették ezt a lehetőséget tőlünk. Mi egymást tanítjuk a másik nyelvére:) Komolyan. Ő olyan gyorsan tanul magyarul, hogy mondtam is neki valamelyik nap, hogy pár hónap, mire vízumot kapna, már nagyon ügyes lesz magyar nyelvből:)SmileSmile Nekem azért más a helyzet az arabbal, de azért már tanultam én is tőle arabul, és engem mindig elvarázsol!!! Cool
Igen, én is szeretném tartani a kapcsolatot Veled és mindenkivel ebben a témában (Egyiptom, kiköltözés, munka stb.)
Olvastam én is, Klári, ha jól emlékszem ...
OK, leheljünk életet ebbe a fórumba!!!!! Very Happy:D
Igazából annyi minden van, amiről beszélgethetnénk, és még fogunk is, remélem...........SmileSmileSmile
Két hónapja élek Budapesten, de Kecskemétre jártam főiskolára, tehát többször jártam felétek is Wink

Szép napot neked is, és minden olvasónak!
J
sunny
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 12:11 pm

Judit írta:
Rea flower

Ebben teljesen egyformák vagyunk, we love Egypt!!!!!!!!!!! Smile
Jó neked, hogy nemrég kint lehettél, és gondolom fantasztikusan érezted, éreztétek magatokat!!! Nekünk is december volt tervben, csak az én "fiúm" egyetemre jár, és hát december-január tanulással telt neki... Éppen jan. 29-én volt az utolsó vizsgája, ezért beszéltük meg, hogy jan. 31-én már tudok menni hozzájuk (most a szülei házába mentem volna - tehát a mi esetünk már nem egyszerű nyaralás téma), de hhhhhhhhhhh, tényleg nagyon rossz most az ottani helyzet miatt. És mindezt még tetézi, hogy internet sincs és a mobilt is korlátozva tudjuk csak használni ... áááááááá
Egyébként gyerekkorom óta vonz az arab kultúra, ezt erősítette meg a kint tartózkodásom, én is érzem, valamiért ott a helyem.
Na igen, búvárkodás:))) Három éve én is, csak még mint átlagos túrista határoztam el, hogy kipróbálom kint a búvárkodást, de pont az nem jött akkor össze ... Very Happy Csak snorkel-ezés volt, de attól is beájultam, annyira csodálatos a tengeri világ!!! drunken
Igen, igen, angol... én is tanulom eszeveszetten, bár mi így ismerkedtünk meg, mármint az angol volt az alap, de nekem is rengeteget kellene tanulni-gyakorolni még ahhoz, hogy azt mondjam, jól tudok angolul. (Bár az angol tanárom mindig dícsér:D)
A választottam arab, igen:)és tavaly augusztus óta minden nap több órát "vagyunk együtt" skype-on...egész múlt hét csütörtökig, amikor is elvették ezt a lehetőséget tőlünk. Mi egymást tanítjuk a másik nyelvére:) Komolyan. Ő olyan gyorsan tanul magyarul, hogy mondtam is neki valamelyik nap, hogy pár hónap, mire vízumot kapna, már nagyon ügyes lesz magyar nyelvből:)SmileSmile Nekem azért más a helyzet az arabbal, de azért már tanultam én is tőle arabul, és engem mindig elvarázsol!!! Cool
Igen, én is szeretném tartani a kapcsolatot Veled és mindenkivel ebben a témában (Egyiptom, kiköltözés, munka stb.)
Olvastam én is, Klári, ha jól emlékszem ...
OK, leheljünk életet ebbe a fórumba!!!!! Very Happy:D
Igazából annyi minden van, amiről beszélgethetnénk, és még fogunk is, remélem...........SmileSmileSmile
Két hónapja élek Budapesten, de Kecskemétre jártam főiskolára, tehát többször jártam felétek is Wink

Szép napot neked is, és minden olvasónak!
J
sunny

Hahóó... Smile

Nagyon jól "hangzik" , hogy a szüleihez vitt volna téged, ez már jelent valamit, főleg az ő esetükben. Én is be lettem mutatva a szüleinek és, ha lett volna hely náluk, akkor ott laktunk volna, de sajnos sokan vannak testvérek a lakás meg kicsi. Mi is angolul kommunikálunk, de én kézzel-lábbal Smile Smile Smile Igazából nem érdekel semmi, annyira elegem van Magyarországból. Pedig nincs rossz sorom, jó munkahely, autó, stb. Itt szürkeség van, kedvtelenség, negatívum. Egyetlen jó dolog ami jó kedvre derített nap mint nap az ő volt mikor este beszéltünk Skype-on, de most ez sincs, fúúú nagyon kivagyok, nem tudok róla semmit. Két napja beszéltünk utoljára telefonon, de csak egy 2 percet és azóta semmi. Ezért is örültem annyira neked, kicsit felvidítottál Smile
A búvárkodást szerintem mindenképpen próbáld ki. Engem is gyerekkorom óta vonz az arab világ, de főleg Egyiptom, viszont a búvárkodásra soha nem gondoltam úgy, ahogy most....ááááá, nem is hittem volna. A TV-ben persze mindig megnéztem a természetfilmeket, de ennyi. Viszont mikor először merültem......pfúúú, elbőgtem magam képzeld mikor feljöttem, olyan csodát láttam....., fantasztikus élmény volt.
Én mindig is éreztem, hogy nem erre az éghajlatra terveződtem, rossz helyen dobott le a k. gólya, imádom a napsütést a tengert, úgyhogy szeretném ott megtalálni a boldogságomat.
Folyt. köv.

Rea
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 1:07 pm

Smile

Konkrétan feleségül akart venni a héten......na ez nem jött most össze (!!!!!!!!!!!!!!)
Igen, nagyon sokat számít náluk, hogyha már a szülőknek mutatnak be.
Esetedben Hurghada a hely? (Én is ott "kezdtem" három éve) Smile
Az enyémnek külön lakása van, oda mennénk, meg tavaly ősszel megnyitotta a számára fenntartott üzletet is, tanulás mellett dolgozott, hogy több pénze legyen, ha megyek. Hm.
PONTOSAN tudom, miről beszélsz. Magyarország, éghajlat, emberek..egész más. És most ugyanabban a cipőben járunk..egymásra vagyunk utalva kedves Rea.......Smile
Én nem bírom ki, minden nap hívom 1-2 perc erejére, persze, nagyon sokáig tart, amíg sikerül vonalat kapnom.. gondold el a telefonszámlámat....... Very Happy
OK, akkor kitanulod a merülés mesterségét, és megtanítasz majd egyszer! Very Happy Razz Smile "angel"

J
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 3:45 pm

Haho:)

Állítólag mától ismét van internet Egyiptomban! Yuppi-yuppiiiiiiiiiiiii:D
cheers

J
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Szia Judit   Sziasztok! Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 11:53 pm

A jo hirt megerositem, ma vegre egy het utan tudtunk skype-on beszelni a luxori baratommal!
A Kairoban eloknek uzenem,hogy kitartas, nagyon szurkolok, hogy rendezodjenek a dolgok, addig is vigyazzatok magatokra!!!
Udv:
Judy from the UK.
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 12:16 am

Szia drusza:)SmileSmile

Jujj de jó nektek, ti már ismét "találkozhattatok"!!! Smile
Igen, van net, bár sokszor kimaradozik ... én is épp skype-olásra várok Very Happy

J
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 9:19 am

Szia Rea

Alapvetoen nem vagyok egy nagy forumozo, es soha nem chatelek, de most ez a forum a kivetel ami erositeni fogja a szabalyt. Munka utan ugyis mindig a neten logok, szivesen meselek az en egyiptomi tapasztalataimrol, es ugyanolyan szivesen varom a Te es masok elmenybeszamoloit.
Most "worktime".
Jovok delutan.
Udv
Judy from the UK
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 9:23 am

Szia Judit,

Kitartas!!! Ez a helyzet ugysem maradhat igy tul hosszu ideig.Mi nagyon megszenvedtuk ezt az 1 het netkimaradast, mert telefonon sem tudtuk elerni egymast. A tegnapi skypozas sem volt annyira zokkenomentes, mert net ugyan volt de egy idore eltunt az aram.
Na most mennem kell dolgozni, leszek delutan.

Udv
Judy from the UK
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 9:54 am

Kedves Judy:)

Tudom én, tudom milyen nehéz most ott nekik, és mi is szenvedtünk, szenvedünk a net és a mobiltelefon korlátozása miatt.
Nagyon reménykedek, hogy mihamarabb jobbá válik egy kicsit a helyzet. . .csak nagyon érzékenyen érintett PONT most ez az egész, mert én hétfőn mentem volna ki oda hosszabb időre.........Sad
Jó munkát!Smile

J
Vissza az elejére Go down
adriennrus




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2011. Feb. 05.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Sziasztok!!   Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 8:45 pm

Sziasztok!!

Adrienn vagyok, és új a fórumon, nagyon örülök, hogy létezik ez az oldal, és hogy még aktivitás is észlelhető! Szeretnék kiköltözni idén, augusztus környékén, itthon hagyni mindent és elmenni. Teljesen Egyiptom rabja vagyok, szeretnék megtanulni arabul, és hát természetesen mondhatom, hogy 50%-ban a szerelem is odavonzz. A tény, hogy teljesen különbözik Europától és ittlévő mentalitásunktól mégjobban meggyőzött, hogy ott szeretnék élni. Örülök, hogy még vagytok páran akik velem egy cipőben járnak. Remélem ha eljutunk, majd felkeressük egymást.Smile A párommal mi is Skypeon vagyunk "együtt" legtöbbet. Ha minden jól megy, összeköltözünk az ő lakásában, már csak egy jó munkahelyet kell majd találnom.Smile Üdvözlök mindenkit, aki ott él és aki oda készül.

Pusziii,
Adrienn
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Sziatsztok   Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:49 pm

Sziasztok,

Udvozlok minden uj tagot a forumon.
Kitartas az itt elo magyaroknak, es foleg azoknak az egyiptomiaknak akik a tahriron vannak!!!!!

Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 10:27 pm

adriennrus írta:
Sziasztok!!

Adrienn vagyok, és új a fórumon, nagyon örülök, hogy létezik ez az oldal, és hogy még aktivitás is észlelhető! Szeretnék kiköltözni idén, augusztus környékén, itthon hagyni mindent és elmenni. Teljesen Egyiptom rabja vagyok, szeretnék megtanulni arabul, és hát természetesen mondhatom, hogy 50%-ban a szerelem is odavonzz. A tény, hogy teljesen különbözik Europától és ittlévő mentalitásunktól mégjobban meggyőzött, hogy ott szeretnék élni. Örülök, hogy még vagytok páran akik velem egy cipőben járnak. Remélem ha eljutunk, majd felkeressük egymást.Smile A párommal mi is Skypeon vagyunk "együtt" legtöbbet. Ha minden jól megy, összeköltözünk az ő lakásában, már csak egy jó munkahelyet kell majd találnom.Smile Üdvözlök mindenkit, aki ott él és aki oda készül.

Pusziii,
Adrienn

Szia Adrienn,

Orulok h ranktalaltal. Hol terveztetek h elnetek pontosan?
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
adriennrus




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2011. Feb. 05.

Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 10:47 pm

Admin írta:
adriennrus írta:
Sziasztok!!

Adrienn vagyok, és új a fórumon, nagyon örülök, hogy létezik ez az oldal, és hogy még aktivitás is észlelhető! Szeretnék kiköltözni idén, augusztus környékén, itthon hagyni mindent és elmenni. Teljesen Egyiptom rabja vagyok, szeretnék megtanulni arabul, és hát természetesen mondhatom, hogy 50%-ban a szerelem is odavonzz. A tény, hogy teljesen különbözik Europától és ittlévő mentalitásunktól mégjobban meggyőzött, hogy ott szeretnék élni. Örülök, hogy még vagytok páran akik velem egy cipőben járnak. Remélem ha eljutunk, majd felkeressük egymást.Smile A párommal mi is Skypeon vagyunk "együtt" legtöbbet. Ha minden jól megy, összeköltözünk az ő lakásában, már csak egy jó munkahelyet kell majd találnom.Smile Üdvözlök mindenkit, aki ott él és aki oda készül.

Pusziii,
Adrienn

Szia Adrienn,

Orulok h ranktalaltal. Hol terveztetek h elnetek pontosan?

Sziaa,

Kairóban él ő, a testvére és édesapja, ő jelenleg Kuwaitba van, az édesanyjánál látogatóban, egyelőre nem tud visszajutni az országba:(.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziasztok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziasztok!
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Bemutatkozás
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KEZD ITT!!!-
Ugrás: