MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Élménybeszámolók Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Élménybeszámolók Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Élménybeszámolók Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Élménybeszámolók Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Élménybeszámolók Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Habiba73
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Judit
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Judy
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
anna
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Fareo
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Ferrero
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Reuskaster
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
piramid
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Beatrix
Élménybeszámolók I_vote_lcapÉlménybeszámolók I_voting_barÉlménybeszámolók I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Élménybeszámolók

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Jan. 16, 2009 9:57 pm

Ide várunk minden élménybeszámolót, ki hol volt Egyiptomban nyaralni és milyen tapasztalatokat szerzett.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2009 9:27 am

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Márc. 06, 2009 10:08 am

[quote="katakomba"]


A legnyomaskulonbsegtol en is mindig szenvedek es aztan meg napokig felfulre nem hallok.
Kivancsian varjuk a folytatast Katakomba Laughing


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:14 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Márc. 06, 2009 11:53 am

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 3:32 pm

[quote="katakomba"][Katakomba, nagyon tetszik amiről írsz, kérlek, amikor van időd, folytasd az élménybeszámolódat!
Köszönjük! flower


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:16 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Napló 3   Élménybeszámolók Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 9:41 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 5:33 pm

Laughing Laughing Laughing Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing ehez nics mast mit hozzafuzni Laughing Laughing Laughing
varjuk a folytatast Wink
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 6:13 pm

[quote="katakomba"]3. Piramis


Régen mosolyogtunk ilyen jót katakomba! Laughing Annyira előttem volt az egész szituáció, hogy veletek szédültem a kocsis utazáson... Rolling Eyes Ehhez hasonló történeteket meséltek a kollégáim is. A városi közlekedésről is biztosan mesélsz majd, arról az a hír járja, hogy dudálnak mindig: előzéskor, ha valaki az úton mászkál, de akkor is , ha már régen dudáltak... Laughing Várjuk a folytatást! queen


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:22 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: reagálás   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 9:01 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: napló 4   Élménybeszámolók Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 9:10 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 1:59 pm

[quote="katakomba"]

Minden nap újabb és újabb "titkokat" tudunk meg a Te jóvoltadból Katakomba, s bár sok barátunk járt Egyiptomban, én a leghitelesebb történetnek igazából azt tartom, ha olyan írja, aki ott él, s nem csak a szép helyeket látogatja az idegenvezetővel. Európai szemmel nézve biztosan sok a különbség, pl. az őrök jelenléte, a nők öltözködése, a napi ötszöri imádkozás, a kissé rámenős "idegenvezetők", kötelező alkudozás, stb, stb. Mégis, egy csodálatos ország ahol élsz. Smile
Várjuk a folytatást! flower


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:57 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: napló 6   Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 2:20 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Válasz   Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 2:29 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 2:58 pm

katakomba írta:
Minden nap újabb és újabb "titkokat" tudunk meg a Te jóvoltadból Katakomba, s bár sok barátunk járt Egyiptomban, én a leghitelesebb történetnek igazából azt tartom, ha olyan írja, aki ott él, s nem csak a szép helyeket látogatja az idegenvezetővel. Európai szemmel nézve biztosan sok a különbség, pl. az őrök jelenléte, a nők öltözködése, a napi ötszöri imádkozás, a kissé rámenős "idegenvezetők", kötelező alkudozás, stb, stb. Mégis, egy csodálatos ország ahol élsz. Smile
Várjuk a folytatást! flower

Hát valóban más itt élni, mint nyaralni. Mi is voltunk már itt nyaralni, azt el bírnám viselni mindennap, bár nekünk még az sem sikerült annyira jól, mert vonzzuk a bajt, leginkább én :-) Ez Mo-n is így van. Az őrökkel kapcsolatban, én örülnék neki, ha az otthoni házunkban is lennének biztonsági őrök. IX. ker :-) :-(. Valóban csodálatos ország, de nem nekem való. Magyarországot nem tartom különösebben csodásnak, de inkább lennék ott, mint itt.[/quote]

Ezt igazából Te tudod, s biztosan az egyéves ottlét után nem véletlen írod. Látod, bennünket, engem az ismeretlen vonz, mert még sajnos nem volt módom Egyiptomba utazni. Akivel levelezek, próbáltuk meghívólevéllel ide Magyarországra hívni, - itthon millió admin papír, lakásterepszemle, stb. mégsem kapta meg a vízumot. Valóban ennyire nehéz a kiutazásuk?
Meddig szeretnétek maradni? Most az itthoni világ is eléggé felemás...sajnos! Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: utazás   Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 3:10 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 3:28 pm

katakomba írta:
A férjem szeretne még egy évet itt lenni, én meg már ma szeretnék hazamenni :-). Azt nem tudom, hogy mennyire nehéz a szervezés, mert nekünk mindent a férjem munkahelye intézett. Eredetileg egy év volt, ez már letelt, most félévente van a hosszabbítás, amíg csak valamelyik fél azt nem mondja, hogy köszönjük. A férjem szeretne itt maradni, amíg csak lehet, sajnos az otthoni helyzetről én is tudok, nem túl fényes, ezért próbálok én is belenyugodni az ittlétbe, átmenetileg, nyáron és télen meg amúgy is otthon vagyunk. Nem értettem kristálytisztán, hogy mért is akartál valakit meghívni, amikor te akarsz idejönni.

Aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál a kérdésemre. Igen, a levelezés elején én/mi szerettük volna meghívni a barátunkat, olvasva a nehézségeiket, nagy munkanélküliséget, s szerettük volna egy kicsit más világba kalauzolni, de mivel nem kapta meg a vízumot, gondoltam, hogy ha a hegy nem megy/mehet... akkor én,... de a mai helyzetben ez egy kicsit még várat magára. Addig is nagyon sok fontos infót tudok meg Tőletek, amit köszönök szépen! Ha a nyári, téli időszakban itthon vagytok, akkor talán könnyebb egy kicsit, ugye?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Élménybeszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Élménybeszámolók Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Élménybeszámolók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: UTAZÁS-
Ugrás: