MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA

HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Latest topics
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Szomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Csüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Hétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Pént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Pént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Csüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Kedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Szomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Szer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka

Habiba73

Judit

Judy

anna

Ferrero

Fareo

Reuskaster

heinwilla

piramid

Szeptember 2017
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar

Share | 

Élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Monka
Admin

Hozzászólások száma : 158
Registration date : 2009. Jan. 04.

TémanyitásTárgy: Élménybeszámolók   Pént. Jan. 16, 2009 9:57 pm

Ide várunk minden élménybeszámolót, ki hol volt Egyiptomban nyaralni és milyen tapasztalatokat szerzett.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://magyarokegyiptomban.forumotion.com
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Kedd Márc. 03, 2009 9:27 am

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:11 am-kor.
Monka
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Pént. Márc. 06, 2009 10:08 am

[quote="katakomba"]

A legnyomaskulonbsegtol en is mindig szenvedek es aztan meg napokig felfulre nem hallok.
Kivancsian varjuk a folytatast Katakomba Laughing

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:14 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Pént. Márc. 06, 2009 11:53 am

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:13 am-kor.
piramid

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2009. Mar. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Csüt. Márc. 12, 2009 3:32 pm

[quote="katakomba"][Katakomba, nagyon tetszik amiről írsz, kérlek, amikor van időd, folytasd az élménybeszámolódat!
Köszönjük! flower

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:16 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Napló 3   Csüt. Márc. 12, 2009 9:41 pm

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:13 am-kor.
Monka
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Pént. Márc. 13, 2009 5:33 pm

Laughing Laughing Laughing Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing ehez nics mast mit hozzafuzni Laughing Laughing Laughing
varjuk a folytatast Wink
piramid

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Pént. Márc. 13, 2009 6:13 pm

[quote="katakomba"]3. Piramis

Régen mosolyogtunk ilyen jót katakomba! Laughing Annyira előttem volt az egész szituáció, hogy veletek szédültem a kocsis utazáson... Rolling Eyes Ehhez hasonló történeteket meséltek a kollégáim is. A városi közlekedésről is biztosan mesélsz majd, arról az a hír járja, hogy dudálnak mindig: előzéskor, ha valaki az úton mászkál, de akkor is , ha már régen dudáltak... Laughing Várjuk a folytatást! queen

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:22 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: reagálás   Pént. Márc. 13, 2009 9:01 pm

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:16 am-kor.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: napló 4   Pént. Márc. 13, 2009 9:10 pm

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:14 am-kor.
piramid

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Szomb. Márc. 14, 2009 1:59 pm

[quote="katakomba"]

Minden nap újabb és újabb "titkokat" tudunk meg a Te jóvoltadból Katakomba, s bár sok barátunk járt Egyiptomban, én a leghitelesebb történetnek igazából azt tartom, ha olyan írja, aki ott él, s nem csak a szép helyeket látogatja az idegenvezetővel. Európai szemmel nézve biztosan sok a különbség, pl. az őrök jelenléte, a nők öltözködése, a napi ötszöri imádkozás, a kissé rámenős "idegenvezetők", kötelező alkudozás, stb, stb. Mégis, egy csodálatos ország ahol élsz. Smile
Várjuk a folytatást! flower

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2009 1:57 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: napló 6   Szomb. Márc. 14, 2009 2:20 pm

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:15 am-kor.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Válasz   Szomb. Márc. 14, 2009 2:29 pm

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:16 am-kor.
piramid

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Szomb. Márc. 14, 2009 2:58 pm

katakomba írta:
Minden nap újabb és újabb "titkokat" tudunk meg a Te jóvoltadból Katakomba, s bár sok barátunk járt Egyiptomban, én a leghitelesebb történetnek igazából azt tartom, ha olyan írja, aki ott él, s nem csak a szép helyeket látogatja az idegenvezetővel. Európai szemmel nézve biztosan sok a különbség, pl. az őrök jelenléte, a nők öltözködése, a napi ötszöri imádkozás, a kissé rámenős "idegenvezetők", kötelező alkudozás, stb, stb. Mégis, egy csodálatos ország ahol élsz. Smile
Várjuk a folytatást! flower

Hát valóban más itt élni, mint nyaralni. Mi is voltunk már itt nyaralni, azt el bírnám viselni mindennap, bár nekünk még az sem sikerült annyira jól, mert vonzzuk a bajt, leginkább én :-) Ez Mo-n is így van. Az őrökkel kapcsolatban, én örülnék neki, ha az otthoni házunkban is lennének biztonsági őrök. IX. ker :-) :-(. Valóban csodálatos ország, de nem nekem való. Magyarországot nem tartom különösebben csodásnak, de inkább lennék ott, mint itt.[/quote]

Ezt igazából Te tudod, s biztosan az egyéves ottlét után nem véletlen írod. Látod, bennünket, engem az ismeretlen vonz, mert még sajnos nem volt módom Egyiptomba utazni. Akivel levelezek, próbáltuk meghívólevéllel ide Magyarországra hívni, - itthon millió admin papír, lakásterepszemle, stb. mégsem kapta meg a vízumot. Valóban ennyire nehéz a kiutazásuk?
Meddig szeretnétek maradni? Most az itthoni világ is eléggé felemás...sajnos! Sad
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: utazás   Szomb. Márc. 14, 2009 3:10 pm

t

A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:15 am-kor.
piramid

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   Szomb. Márc. 14, 2009 3:28 pm

katakomba írta:
A férjem szeretne még egy évet itt lenni, én meg már ma szeretnék hazamenni :-). Azt nem tudom, hogy mennyire nehéz a szervezés, mert nekünk mindent a férjem munkahelye intézett. Eredetileg egy év volt, ez már letelt, most félévente van a hosszabbítás, amíg csak valamelyik fél azt nem mondja, hogy köszönjük. A férjem szeretne itt maradni, amíg csak lehet, sajnos az otthoni helyzetről én is tudok, nem túl fényes, ezért próbálok én is belenyugodni az ittlétbe, átmenetileg, nyáron és télen meg amúgy is otthon vagyunk. Nem értettem kristálytisztán, hogy mért is akartál valakit meghívni, amikor te akarsz idejönni.

Aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál a kérdésemre. Igen, a levelezés elején én/mi szerettük volna meghívni a barátunkat, olvasva a nehézségeiket, nagy munkanélküliséget, s szerettük volna egy kicsit más világba kalauzolni, de mivel nem kapta meg a vízumot, gondoltam, hogy ha a hegy nem megy/mehet... akkor én,... de a mai helyzetben ez egy kicsit még várat magára. Addig is nagyon sok fontos infót tudok meg Tőletek, amit köszönök szépen! Ha a nyári, téli időszakban itthon vagytok, akkor talán könnyebb egy kicsit, ugye?
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámolók   

Élménybeszámolók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Xiaolin Showdown! [Kimiko vs. Sir Lewis]